Kierownik Informatycznych Projektów Wdrożeniowych

Power Media

Warszawa, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Renomowany dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., zatrudni pracownika na stanowisko: Kierownik Informatycznych Projektów Wdrożeniowych

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów informatycznych zgodnie ze standardami i polityką firmy, w szczególności za:

Kierowanie projektami wdrożeniowymi rozwiązań informatycznych oferowanych przez firmę,
Określenie wymagań biznesowych dla projektów informatycznych,
Planowanie projektów informatycznych,
Koordynacja wdrożeń projektów informatycznych,
Opracowywanie dokumentacji projektowej,
Wprowadzanie procedur projektowych.

Oferujemy:

interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole;
umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym;
atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania;
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
aktywny udział w projektowaniu rozwiązań;
pracę w obszarze nowoczesnych technologii, w której spełnią się osoby nastawione na realizację postawionych celów oraz merytoryczną współpracę z klientami.

Wymagania:

doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych wymagających wiedzy informatycznej,
doświadczenie w realizacji wdrożeń wymagających łączenia kompetencji informatycznych i wiedzy branżowej z obszaru biznesowego, w którym jest realizowane wdrożenie,
umiejętność zarządzania projektami i zespołem projektowym,
umiejętność efektywnego komunikowania się wewnątrz i na zewnątrz zespołu projektowego,
umiejętność opracowywania wewnętrznych uregulowań i procedur projektowych,
umiejętność prowadzenia dokumentacji projektowej i przygotowywaniu raportów projektowych,
doświadczenie w pracy z klientami przy odbiorze prac i rozliczaniu projektów,
umiejętność tworzenia założeń dla użytkowników biznesowych, projektantów oraz programistów,
umiejętność zarządzania testowaniem (planowanie i prowadzenie testów oraz usuwanie usterek),
biegła znajomość narzędzi Microsoft Office, w tym Microsoft Project,
wyższe wykształcenie,
Dodatkowym atutem będą:

Certyfikaty z zarządzania projektami (Prince, PMI, Agile itp.),
Znajomość technologii informatycznych (systemy operacyjne, bazy danych, serwery aplikacyjne, itp.),
Znajomość zagadnień data mining i analizy danych,
Znajomość języka angielskiego,
Znajomość narzędzi IBM SPSS.
Praca na tym stanowisku może wymagać wyjazdów do klientów, u których firma realizuje wdrożenia oraz okazjonalnie do biura firmy w Krakowie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media