Kierownik i Handlowcy do salonu samochodowego

Aspiro Consulting Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !
Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązań HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Obecnie rekrutujemy dla jednego z Naszych klientów, autoryzowanego dealera grupy VW.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków Kierownika ds. sprzedaży:

• Kierowanie zespołem sprzedaży

• Bieżący kontakt z klientami

• Współpraca z handlowcami i Prokurentem

• Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży

Zakres obowiązków Handlowca ds. klienta indywidualnego i Handlowca ds. floty:

• Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

• Kulturalna i profesjonalna obsługa klienta (indywidualnego lub flotowego)

• Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów

Kwalifikacje Kierownika ds. sprzedaży:

• Doświadczenie w kierowaniu sprzedażą w salonach grupy VW

• Uczciwość, mobilność ,szybkość działania, skuteczność

• Koncentracja na celach

• Dobry kontakt z Klientami i pracownikami, nie konfliktowość

• Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu

• Umiejętność zarządzania zespołem pracowniczym

• Odpowiedzialność i terminowość

Kwalifikacje Handlowca ds. klienta indywidualnego i Handlowca ds. floty:

• Doświadczenie w sprzedaży samochodów w salonie grupy VW

• Skuteczny sprzedawca / realizacja wyznaczonego planu sprzedaży

• Uczciwość, brak nałogów

• Dobry kontakt z Klientami, niekonfliktowość

• Umiejętność organizacji pracy własnej

• Wysoka motywacja do pracy

• Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.