Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, jednej z największych firm z branży farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Hurtowni FarmaceutycznejMiejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie hurtowni farmaceutycznej zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i Prawa Farmaceutycznego,
  • Współpraca z organami Inspekcji Farmaceutycznej oraz innymi mającymi związek z prowadzeniem hurtowni lub zapewnieniem jakości
  • Opracowywanie i doskonalenie procedur Systemu Zarządzania Jakością;
  • Nadzór nad procesem kwalifikacji dostawców i odbiorców hurtowni;
  • Organizowanie wewnętrznych szkoleń dla pracowników hurtowni w zakresie obowiązujących przepisów prawa farmaceutycznego;
  • Nadzór nad warunkami przechowywania produktów
  • Wydawanie środków odurzających, substancji psychotropowych i prekursorów;
  • Kontrola właściwych warunków załadunku i transportu;
  • Udział w procesie rozpatrywania reklamacji produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – magister farmacji,
  • Prawo do wykonywania zawodu farmaceuty,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w hurtowni farmaceutycznej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Skrupulatność i odpowiedzialność,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej stabilnej organizacji,
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę sportową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.