Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej będzie odpowiedzialny za nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem hurtowni farmaceutycznej, nad wszystkimi procedurami oraz zachodzącymi wewnątrz procesami, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa farmaceutycznego i Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z obrotem produktami leczniczymi w hurtowni farmaceutycznej w tym, w zakresie GDP,
  • Tworzenie procedur, ich aktualizacja i nadzór nad ich przestrzeganiem oraz ich wdrażaniem,
  • Szkolenia pracowników z zakresu obrotu produktami leczniczymi zgodnie z ustawą Prawo farmaceutyczne i GDP,
  • Reprezentowanie pracodawcy przed przedstawicielami organów nadzoru farmaceutycznego i Ministerstwa Zdrowia,
  • Wdrożenie systemu jakości obrotu towarowego oraz nadzór nad jego prawidłową realizacją,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Wyznaczanie celów dla podległego zespołu i rozwijanie kompetencji pracowników,
  • Segmentacja klientów oraz monitoring bieżący runku rynku farmaceutycznego,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z partnerami handlowymi,
  • Konieczność stałego podnoszenia kwalifikacji w powyższym zakresie.

Profil kandydata

  • Dyplom magistra farmacji z czynnym prawem wykonywania zawodu farmaceuty,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Kierownik Hurtowni,
  • Praktyczna znajomość przepisów Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej,
  • Dodatkowe doświadczenie w zakresie zapewnienia jakości i certyfikaty ISO 13485, ISO 9001 będą dodatkowym atutem,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń i wynagrodzenia.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page