Opis stanowiska pracy

Co będzie należeć do Twoich zadań:

  • Rozwój zespołu sprzedażowego poprzez rekrutację i wdrażanie do pracy nowych agentów ubezpieczeniowych;
  • Zarządzanie podległym zespołem i wspieranie go w realizacji planów sprzedażowych;
  • Prowadzenie szkoleń i spotkań motywacyjnych;
  • Odpowiedzialność za standardy obsługi Klienta i sprzedaży produktów ubezpieczeniowych;
  • Budowanie i opieka nad porfelem Klientów;
  • Współtworzenie strategii lokalnych inicjatyw sprzedażowo-rekrutacyjnych Oddziału;

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej;
  • Gotowości do konsekwentnego rozbudowania zespołu sprzedażowego;
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem ds. sprzedaży lub obsługi klienta;
  • Samodzielności i nastawienia na realizację celów; Umiejętności planowania, raportowania wyników i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych;
  • Min. średniego wykształcenia;
  • Gotowości do podjęcia pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Wymagania

W ramach współpracy proponujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo – finansowym;
  • Szansę na rozwój własnego biznesu (działalność gospodarcza) przy wsparciu znanej marki i dodatkowemu finansowaniu (w zależności od ścieżki jaką sam wybierzesz);
  • System prowizyjny i premiowy uzależniony od wyników Twoich i podległego zespołu;
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego;
  • Profesjonalny system szkoleń menedżerskich, sprzedażowych i produktowych;
  • Liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa grupa Aviva jest piątą pod względem wielkości przy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca, Praca Ubezpieczenia