Kierownik Grupy w Dziale Art. Świeżych

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Market we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 62 A

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje Zadania:

Do Twoich obowiązków będzie należało samodzielne i skuteczne kierowanie grupą art. świeżych w naszym markecie. Swoją wiedzą fachową i doświadczeniem będziesz gwarantować osiąganie celów oraz prawidłowy przepływ towarów. W Twoich rękach będzie leżeć zapewnienie zgodnego ze standardami zatowarowania działu i ekspozycji towaru, przeprowadzenie inwentaryzacji okresowych oraz nadzór nad prawidłową rotacją towaru. Do Twoich zadań należeć będzie również zapewnienie zmiany ekspozycji towarów, nadzór nad realizacją ustalonych planów ekonomicznych oraz rozpatrywanie reklamacji klientów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w handlu
  • Znajomości asortymentu grupy towarowej art. świeżych
  • Umiejętności kierowania grupą pracowników
  • Umiejętności obsługi komputera.

Zapewniamy Ci:

  • Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
  • Rozwój poprzez różnorodność zadań
  • Zaufanie i uznanie oraz możliwość awansu
  • Dynamikę pracy w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.
Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym na wskazany adres. Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."