Opis stanowiska pracy

W związku z prężnym rozwojem firmy, obecnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator Przedstawicieli Handlowych

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

nadzorowanie pracy przedstawicieli handlowych,
tworzenie planów sprzedaży,
opracowywanie strategii sprzedaży w regionie,
monitorowanie osiąganych wyników pracy,
analizę lokalnego rynku,
opracowywanie raportów i analiz sprzedaży,
szkolenie i motywowanie pracowników,

Wymagania:

2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
rozwinięte umiejętności menedżerskie,
praktyczna znajomość technik sprzedaży,
prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

Wynagrodzenie ( podstawa + premia uzależniona od realizacji zadań i planów ),
Samodzielne stanowisko w stabilnej i rozwijającej się firmie,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Narzędzia pracy ( samochód, laptop , telefon ),

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing