Opis stanowiska pracy

INTERFERIE Medical SPA Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy poszukuje Kandydatów

na stanowisko:

Kierownika Gastronomii

Hotelu INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzór nad wszystkimi działaniami w obszarze gastronomii (obsługa gości, zarządzanie personelem, administracja).
  • Odpowiedzialność za realizację zadań sprzedażowych.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Analiza danych rynkowych dotyczących segmentu konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu.
  • Współpraca przy przeprowadzaniu rekrutacji i selekcji nowych pracowników.
  • Monitorowanie pracy personelu, w celu zapewnienia efektywności działania zgodnie z przyjętą w hotelu polityką i procedurami.
  • Współpracowanie i porozumiewanie się z pozostałymi służbami Hotelu w celu zapewnienia spójności działań.
  • Kontrolowanie jakości świadczonych usług w celu zagwarantowania odpowiednich standardów obsługi gości.
  • Nadzorowanie stanu i jakość urządzeń, wyposażenia, materiałów (produktów), współpracowanie z dostawcami.
  • Odpowiadanie na pytania dotyczące świadczonych usług, przyjmowanie i reagowanie na skargi i uwagi gości.
  • Zapewnienie wykonywania zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny oraz zgodnie i innymi przepisami.
  • Kontrola jakości i form oraz sposobu serwowania dań.
  • Kontrola procesu składania zamówień towarów i usług, nadzór nad ich realizacją.
  • Ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników.
  • Koordynowanie realizacji planów finansowych gastronomii poprzez analizowanie sprzedaży i kontrolę kosztów; kalkulowanie odpowiednich wskaźników i dążenie do osiągnięcia celów ekonomicznych.
  • Nadzór nad sporządzaniem inwentaryzacji punktów gastronomicznych.
  • Rozliczenia magazynowe.
  • Kontrolę czystości i wystroju pomieszczeń w gastronomii.

Wymagania:

  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku kierowniczym, doświadczenia z zakresu gastronomii.
  • Wiedzy i doświadczenia z obszaru najlepszych praktyk obsługi klienta.
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami hotelu.
  • Wiedzy z zakresu organizacji przyjęć, bankietów oraz zarządzania pracą zespołu pracowników.
  • Praktycznej znajomości zasad rozliczania czasu pracy w gastronomii.
  • Zorientowania na wyniki i osiąganie zakładanych celów.
  • Umiejętności kreowania dobrego wizerunku hotelu.
  • Umiejętności negocjacyjno – zakupowych.
  • Rozumienia oczekiwań klientów.
  • Wiedzy i doświadczenia z obszaru procedur pracy w gastronomii HACCP, GMP, GHP.
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych, które umożliwią właściwe i efektywne zarządzanie zespołem pracowników, wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz dużej samodzielności w podejmowaniu decyzji.
  • Wysoko rozwiniętych zdolności przywódczych i organizacyjnych.
  • Orientacji na klienta i determinacji w dążeniu do celu.
  • Umiejętności organizacji czasu pracy.
  • Znajomości pakietu MS Office i umiejętności wykorzystywania jego możliwości.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe.

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014.1182)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Hotel Interferie Medical SPA ****

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta