Kierownik Gastronomii

VIVA

32-600 Oświęcim , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel Galicja *** poszukuje ambitnej i dynamicznej osoby na stanowisko Kierownika Gastronomii. Idealny kandydat powinien spełniać co najmniej kilka z poniższych warunków:
- 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu gastronomią lub restauracją hotelową
- mile widziane doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych
- bardzo dobra znajomość zagadnień gastronomicznych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- samodzielność w działaniu
- dokładność i operatywność
- pełna dyspozycyjność
- zdolności przywódcze
- duża dynamika i efektywność pracy
- optymizm!

Prezentacja firmy

Wspaniała lokalizacja, doskonała kuchnia, przyjazny i pomocny personel, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka