Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad terminową realizacją planów produkcyjnych oraz jakością wytwarzanych wyrobów
  • Ciągłe dążenie do poprawy efektywności procesów produkcyjnych poprzez poprawę organizacji pracy, metod produkcji, optymalne wykorzystanie zasobów
  • Skuteczne zarządzanie zespołem produkcyjnym, budujące zaangażowanie pracowników i motywujące do osiągania celów
  • Zarządzanie, nadzór i koordynację pracy pracowników działu dziewiarni, wyznaczanie i rozliczanie zadań w tym zakresie
  • Współpracę z zespołem i bieżące rozwiązywanie problemów wynikłych w trakcie procesu produkcyjnego
  • Koordynacja współpracy między działami
  • Organizacja pracy, przygotowanie harmonogramów prac
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu zarządzania pracą dziewiarni
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy własnej i innych
  • Zaangażowanie i motywacja na wysokim poziomie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i decyzyjność
  • Komunikatywność i zdolności przywódcze
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w ciekawym, ambitnym i kreatywnym zespole
  • Narzędzia pracy ( telefon komórkowy, laptop)

Prezentacja firmy

Firma FERAX – lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne