Kierownik działu zarządzania projektami oraz przygotowania produkcji/Abteilungsleiter Projektmanagem

Rena Polska Sp. z o.o.

Wykroty, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik działu zarządzania projektami oraz przygotowania produkcji/Abteilungsleiter Projektmanagement & Arbeitsvorbereitung

Aufgaben:

  • Planung, Leitung und Steuerung der Abteilung Projektmanagement und Arbeitsvorbereitung
  • Prozessüberwachung von Kundenanfrage bis zum Produktauslieferung
  • Prozesseoptimierung und Überwachung im Bereich Auftragsabwicklung
  • Sicherstellung der Liefertreue und Lieferfähigkeit gegenüber unseren Kunden
  • Schulung und Betreuung neuer Mitarbeiter
  • Enge Zusammenarbeit mit angrenzenden Abteilungen
  • Direktes Feedback an Leiter der Abteilung Operations und dem Betriebsleiter

Voraussetzungen:

  • Erfolgreiches abgeschlossenes Studium im Bereich Maschinenbau oder Wirtschaft
  • Berufserfahrung als Abteilungleiter wünschenswert, Erfahrung im Kunststoffbau vom Vorteil
  • Erfahrung im Bereich Mitarbeiterführung
  • Kommunikativer Teamplayer mit Geschick für Kooperationen, Verhandlungsführung und Konfliktlösung
  • Sehr gute Deutschkenntnisse, Englischkenntnisse von Vorteil
  • Durchsetzungsvermögen und Entscheidungsstärke
  • Organisationsgeschick
  • Sehr gute Kenntnisse in MS-Office und gängigen ERP-Systemen

W zamian pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet socjalny
  • pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji drogą elektroniczną za pomoca opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadczy kompleksowe usługi w zakr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Biuro / Dokumentacja