Kierownik Działu Zaopatrzenia

Infoster Projekt Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Koordynacja działań związanych z planowaniem zakupów, zaopatrzeniem, magazynem
- Dbanie o jakość pracy, terminowość oraz efektywność,
- Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur oraz ich tworzenie,
- Planowanie, koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej,
- Optymalizacja wykorzystania powierzchni magazynowej,
- Administracyjne wsparcie działania magazynu w tym wystawianie odpowiednich dokumentów,
- Optymalizacji stanów oraz dokonywanych zamówień,
- Nadzorowanie sprawnego działania podległego działu,
- Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych.

Wymagania

- wysokie zdolności analitycznego myślenia oraz podejmowania trafnych decyzji,
- zdolność samodzielnego kierowania zespołem,
- 2 letnie doświadczenie z działu magazynu lub zaopatrzenie,
- bardzo dobra obsługa arkusza kalkulacyjnego i oprogramowania biurowego,
- dokładność i umiejętność wyciągania bieżących wniosków.

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość programu CDN XL lub innych pakietów ERP,
- doświadczenia na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management