Kierownik Działu Zakupów

Klient InfoPraca

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nr ref: 122/ZiA/2016

  • Kierowanie podległym zespołem pracowników (ok. 6 osób)
  • Negocjacje z dostawcami towarów i usług - monitorowanie i optymalizacja poziomu kosztów
  • Tworzenie i nadzór nad procedurami i procesami
  • Nadzór nad całością spraw związanych zarządzaniem dostawcami towarów i usług usług
  • Negocjacje z dostawcami - monitorowanie i optymalizacja
  • Prowadzenie analiz i monitoring rynku

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: techniczne, ekonomiczne
  • Znajomość rynku inwestycji teletechnicznych i budowlanych
  • Umiejętność negocjacji zakupowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i działania pod presją stresu i czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Dobra znajomość języka angielskiego dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka, Praca Inżynieria, Praca Finanse