UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c.
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Kierownik działu zakupów

Miejsce pracy: Szczecin

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii działań zakupowych firmy i ich optymalizacja
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych dostawców
  • Dobór towarów zapewniający maksymalne dopasowanie ich rodzaju i asortymentu do potrzeb Klientów (przyjmowanie ofert, analiza asortymentu)
  • Kontrola i monitorowanie bieżących dostaw surowców, prowadzenie dokumentacji dostaw
  • Analizy rotacji, sprzedaży oraz marży

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych – warunek konieczny
  • Doświadczenie w branży stalowej – warunek konieczny
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Nastawienie na realizację zadań
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KZINF/04 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
575 768 676
lub mailowy: biuro@unikadr.pl
Więcej ofert na naszej stronie www.unikadr.pl
Gwarantujemy poufność!
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą
DORADZTWO W KARIERZE – Badanie predyspozycji i potencjału zawodowego
dla dorosłych, uczniów oraz studentów.