Logistic Specialist

Talent Partners

Śląsk, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. SL/109/15
Miejsce pracy: Tychy

Najważniejsze obowiązki:

  •     zarządzanie zaopatrzeniem materiałowym (programowanie dostaw na podstawie zamówień klienta, monitorowanie dostaw, utrzymywanie optymalnych zapasów materiałowych),
  •     optymalizacja działań i kosztów dotyczących zarządzania łańcuchem dostaw,
  •     obsługa systemu SAP (planowanie dostaw, ruchów materiałowych, kontrola stanów magazynowych, zaawansowania dostaw, kontrola zużyć materiałowych, reklamacji dostaw),
  •     negocjacje z dostawcami ilości zamówieniowych,
  •     wsparcie dla nowych uruchomień,
  •     współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  •     wykształcenie wyższe,
  •     min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej z branży automotive,
  •     biegła znajomość języka angielskiego,
  •     podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  •     umiejętność analizy i gospodarowania zapasami materiałowymi,
  •     samodzielność i odpowiedzialność,
  •     dynamizm w działaniu i nastawienie na realizację celów,
  •     chęć rozwoju,
  •     umiejętność współpracy.

Oferujemy:

  •     ciekawą pracę w dużej, renomowanej firmie,
  •     stabilne zatrudnienie,
  •     atrakcyjne warunki zatrudnienia (w tym pakiet socjalny),
  •     możliwości rozwoju.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Zakupy / Zaopatrzenie