KIEROWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW

Zorka Sp. z o.o.

Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku prawie 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy współpracę z firmą IKEA i od 35 lat pomagamy w ten sposób podnosić komfort życia. Poszukujemy pracowników utalentowanych i zaangażowanych w swoją pracę, którzy wspólnie przyczynią się do budowania sukcesu Naszej Firmy.

Jeśli interesuje Cię :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się Firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego związanego z współtworzeniem wysokich standardów produkcji

to prześlij swoją aplikację na stanowisko:

Co będzie należało do Twoich obowiązków ?

  • zarządzenie kilkuosobowym zespołem w Dziale Zakupów
  • tworzenie i nadzorowanie strategii zakupowej przedsiębiorstwa
  • dokonywanie zakupów surowców i materiałów na rynku krajowym i zagranicznym w ramach wybranych grup asortymentowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • monitorowanie rynku pod kątem nowych dostawców i technologii
  • audyty u dostawców
  • analiza stanów magazynowych
  • nadzorowanie realizacji zamówień i procesu reklamacji
  • prowadzenie dokumentacji związanej z procesami zakupowymi
  • tworzenie analiz, zestawień i raportów

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zdolność analitycznego myślenia
  • zdolności negocjacyjne
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i inicjatywa w podejmowanych działaniach oraz pozytywne nastawienie do wprowadzania zmian
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej

Prezentacja firmy

ZORKA Spółka z o.o. w Jeleniej Górze, firma z 60-letnią tradycją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne