Kierownik Działu Zakupów (k/m)

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest producent komponentów dla branży motoryzacyjnej o kapitale zachodnioeuropejskim. Grupa z sukcesem rozwija operacje w Polsce z uwagi na dostępność do wysokiej klasy specjalistów oraz rozkwitający sektor motoryzacyjny. Obecnie poszukujemy kompetentnej osoby na rolę Kierownika Działu Zakupów (Purchasing Manager), która będzie odpowiadać za całą politykę zakupów dla zakładu produkcyjnego w Polsce.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Adaptacja strategii globalnej do warunków lokalnych oraz koordynacja jej implementacji.
  • Standaryzacja bieżących procesów zakupowych i tworzenie nowych procesów oraz narzędzi do ich realizacji.
  • Odpowiednie komunikowanie celów i inicjatyw Grupy swojemu zespołowi.
  • Określanie i odpowiedzialność za realizację rocznego budżetu.
  • Zarządzanie zespołem kilkuosobowym, co się wiąże:
  • Z wyznaczaniem celów biznesowych i indywidualnych,
  • Z definiowaniem ilości i zakresu obowiązków,
  • Rozwojem pracowników oraz identyfikowaniem potrzeb szkoleniowych zespołu,
  • Z motywowaniem członków zespołu.
  • Raportowanie lokalnie do Dyrektora Zarządzającego oraz globalnie do Dyrektora Zakupów na region EMEA.
  • Współpraca z Działem Zakupów Operacyjnych, Logistyką, Jakością, R&D.

Profil kandydata

  • Ukończone wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to studia ekonomiczne lub techniczne.
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu (funkcjonalnego bądź projektowego).
  • Dobra znajomość pracy w środowisku firmy produkcyjnej.
  • Udokumentowane osiągnięcia w obszarze zakupów w ramach jednostki produkcyjnej lub kilku kategorii zakupowych (w tym tworzywa sztuczne).
  • Rozwinięte umiejętności miękkie, takie jak: organizacja pracy zespołu, podejmowanie i wspieranie inicjatyw, komunikacja interpersonalna, motywowanie zespołu.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz nadawania priorytetów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Gotowość do podróży służbowych, ok. 20% rocznego czasu pracy.

Oferujemy

  • Praca w dynamicznym zespole oraz rozwijającym się zakładzie,
  • Dwie premie półroczne,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Indywidualna opieka medyczna,
  • Możliwość poprowadzenia projektów międzynarodowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page