Kierownik działu zakupów art. spożywczych

Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Przemyśl, podkarpackie

Piotruś Pan Sp. z o.o. Sp. komandytowa - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą będącą liderem rynku FMCG w regionie. Zarządzamy siecią 39 sklepów, posiadamy 2 magazyny dystrybucyjne i zatrudniamy ponad 900 pracowników.

Więcej informacji o nas na www.delikatesy-piotruspan.pl oraz www.ppan.pl

Miejsce pracy: Przemyśl

Opis stanowiska:

  • planowanie zamówień towarów w zależności od bieżących potrzeb
  • bieżąca kontrola i zarządzanie stanem magazynowym
  • negocjacje handlowe z dostawcami (Producentami)
  • sporządzanie raportów z pracy działu zakupów hurtowych
  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży
  • nadzór nad rozliczaniem działań marketingowych oraz kontaktów handlowych
  • kreowanie polityki zakupowo – sprzedażowej
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w zarządzaniu działem zakupów (poparte sukcesami)
  • zdolności organizacyjne oraz negocjacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • zaświadczenie o niekaralności

Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemu TEMA

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa uzależniona od wyników pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ