Kierownik działu wtryskarek

Consulman Pl Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla Klienta, który projektuje i produkuje komponenty z tworzyw sztucznych poszukujemy:

Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:
- nadzór nad uruchomieniem produkcji
- konfiguracja wtryskarek, ustawianie parametrów, korekta ustawień
- nadzór nad procesem naprawczym drobnych usterek
- wdrażanie nowych form wtryskowych i nadzór nad procesem ich konserwacji i napraw
- Organizowanie i nadzorowanie pracy personelu produkcyjnego oraz z działu utrzymania ruchu w obszarze wtrysku
- definiowanie potencjalnych problemów przy aktualnej produkcji, jak i wdrażanych projektach
- racjonalizację i optymalizację procesu wtrysku
- prowadzenie dokumentacji technologicznej
- nadzór nad parkiem maszynowym i optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnych
- analizę efektywności, a także planowanie i nadzór procesów korygujących,

Wymagania

Wymagania:
- przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy w dziale wtryskarek na stanowisku specjalistycznym lub kierowniczym
- biegła znajomość języka włoskiego lub angielskiego
- znajomość procesu obróbki tworzywa sztucznego
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
- bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych, znajomość technologii wtrysku
- umiejętność ustawiania parametrów pracy wtryskarek
- umiejętność obsługi i montażu form wtryskowych
- umiejętność pracy w zespole
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

Prezentacja firmy

Grupa Consulman dostarcza usług związanych z doradztwem operacyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji