Kierownik Działu Współpracy z Zagranicą

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-515, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, Agencja Pracy Tymczasowej Europajob sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Kierownik Działu Współpracy z Zagranicą- Kraków
Opis stanowiska:
• Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem jednego z kluczowych Działów w firmie
• Stały kontakt z kontrahentem zagranicznym, kontrola realizacji zleceń
• Optymalna organizacja pracy zespołu, aktywne wsparcie i motywowanie pracowników
• Dbanie o zachowanie wysokich standardów jakości
• Współpraca ze swoim zespołem, klientami oraz innymi działami firmy w celu maksymalizacji wyników i rozwoju biznesu

Wymagania

• Biegła znajomość języka niemieckiego (minimum C1) - warunek konieczny
• Mile widziana znajomość języka francuskiego oraz angielskiego
• Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
• Zdolności przywódcze i organizatorskie oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• Umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu poprzez wyznaczanie priorytetów w działaniu
• Gotowość do wyjazdów służbowych poza granicami Polski (w szczególności Niemcy)
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie prowizyjne w zależności od osiąganych wyników działu
• Możliwość sfinansowania zakwaterowania dla pracowników spoza Krakowa
• Bogaty pakiet socjalny: prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Benefit Systems
• Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
Informacje dodatkowe:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem “kierownik działu” w tytule wiadomości.
W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca