Kierownik działu utrzymania ruchu

JOBME S.A.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej, będącej dostawcą dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Żory

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad utrzymaniem ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych na terenie zakładu
  • Tworzenie planu napraw maszyn oraz linii produkcyjnych
  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązywania problemów związanych z procesem produkcji
  • Wybór dostawców, negocjacje warunków zakupu i dostawy sprzętu
  • Koordynacja prac firm zewnętrznych, serwisowych i dostawców części zamiennych
  • Kierowanie wdrożeniem zasad TPM, 5S

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe
  • 3 lata pracy na stanowisku lidera/kierownika utrzymania ruchu
  • Umiejętność wyznaczania mierników pracy i wprowadzania działań zapobiegawczo - korygujących
  • doświadczenie i praktyczna znajomość narzędzi TPM, SMED, analiza przyczyn awarii oraz wprowadzanie działań prewencyjnych
  • wiedza dotycząca procesu planowania i zarządzania budżetem remontowym i inwestycyjnym
  • Aktualne uprawnienia SEP E
  • Znajomość środowiska Windows, MS Office
  • Znajomość procedur i przepisów bhp i ppoż
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Dobre wynagrodzenie stałe oraz system premiowy
  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez dodatkowe kursy i szkolenia

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Motoryzacja / Automotive