Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna ze Świdnicy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • kilkuletniego doświadczenia na stanowisku inżyniera lub kierownika w obszarze utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
  • znajomość układów elektrycznych
  • znajomość układów automatyki
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętność pracy z programami MS Office
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • zdolności organizacyjne

Główne zadania na stanowisku:

  • zarządzanie pracą działu technicznego;
  • opracowywanie instrukcji pracy oraz zakresu czynności dla przeglądów maszyn, tworzenie indywidualnych planów remontów,
  • organizowanie prac w zakresie: systematycznych przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń i infrastruktury technicznej i budynków
  • nadzorowanie prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją i obowiązującymi przepisami
  • planowanie inwestycji w maszyny, urządzenia i infrastrukturę techniczną
  • planowanie przeglądów oraz ocena skuteczności przeprowadzonych konserwacji i remontów maszyn, urządzeń

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis