Opis stanowiska pracy

  • Utrzymanie w ruchu maszyn, form, urządzeń peryferyjnych i instalacji
  • Analiza przyczyn i skutków awarii
  • Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • Planowanie, organizacja i kontrola remontów, konserwacji i przeglądów parku maszynowego
  • Uczestniczenie w projektach przygotowania lub reorganizacji produkcji
  • Zarządzanie infrastrukturą budynku
  • Koordynowanie pracy techników/mechaników

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, znajomość budowy i eksploatacji form wtryskowych
  • Mile widziana znajomość wtryskarek: Engel, Kraus Maffei i Stork oraz robotów: Engel, Wittman i Sepro
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elementów sterowania wtryskarek, urządzeń peryferyjnych, pneumatyki, hydrauliki
  • Zdolności interpersonalne w zakresie zarządzania zespołem
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność oraz przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie

Oferujemy:

  • Pracę firmie z polskim kapitałem, o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej kreatywność pracowników
  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

Prezentacja firmy

Firma Prosperplast od 1993 roku zajmuję się produkcją szerokiej g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca