KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Euro-Comfort Sp. z o.o.

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za:

  • Planowanie i wykonywanie remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji, wprowadzenie i nadzór nad programem prewencji UR
  • Utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych w celu pełnej realizacji planów, zarządzanie i organizację pracy podległego personelu
  • Analizę przyczyn i skutków awarii, planowanie działań w celu ich usunięcia
  • Ścisłą współpracę z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawienia wydajności układów produkcyjnych
  • Dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych prac
  • Nadzór i rozliczanie kosztów utrzymania ruchu, m.in. zużycia części zamiennych
  • Poszukiwanie innowacyjności technicznych w celu polepszenia wydajności istniejących urządzeń i obniżenia zużycia mediów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku elektryka, elektronika lub mechanika maszyn i urządzeń
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna umiejętność kierowania zespołem pracowników
  • Umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Kreatywność, samodzielność i zaangażowanie
  • Uprawnienia SEP

Wymagania

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz w młodym dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Euro-Comfort Sp. z o.o. w Lesznie jest największą spółką wchodząc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria