Kierownik Działu Utrzymania Ruchu i Inwestycji

Michael Page

Leszno , wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Globalny lider branży FMCG

Pełna odpowiedzialność za obszar Inwestycji i Utrzymania Ruchu

Informacje o kliencie

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, dla naszego Klienta - globalnego lidera w branży produkcji spożywczej, poszukujemy pełnych zaangażowania, pasji i chęci dalszego rozwoju Kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Inwestycji i Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska

  • Wsparcie wszystkich obszarów w obrębie Zakładu Produkcyjnego mających na celu zwiększenie efektywności i mocy produkcyjnych.
  • Nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, wykonaniem budżetu oraz sprawozdawczością,
  • Pełna odpowiedzialność za funkcjonowanie i rozwój Działu Utrzymania Ruchu,
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Zakładu, wpływ na rozwój organizacji,
  • Współpraca z innymi działami w ramach struktur międzynarodowych w obszarze inwestycji oraz utrzymania ruchu,
  • Budżetowanie i negocjowanie zakupów inwestycyjnych,
  • Stały monitoring rozwiązań formalno-prawnych dotyczących inwestycji i ich wpływu na środowisko naturalne.

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu Działem Utrzymania Ruchu,
  • Doświadczenie w obszarze prowadzenia projektów inwestycyjnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Nastawienie na rozwój, inicjatywa w działaniu, naturalny lider.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w firmie będącej liderem w branży FMCG,
  • Wpływ na rozwój organizacji oraz możliwość realizacji własnych inicjatyw,
  • Pakiet benefitów oraz szkoleń.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Leszno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page