Kierownik Działu Testów R&D (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów do objęcia stanowiska Kierownika Działu Laboratorium Testów R&D. Jest to nowa rola w firmie, wynikająca z rozwoju struktury.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna ulokowana we Wrocławiu, która rozwija w tym momencie struktury globalnego centrum R&D.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

* Budowanie i zarządzanie podległym zespołem
* Zrozumienie potrzeb szkoleniowych, planowanie oraz rozwój pracowników
* Planowanie i nadzorowanie budżetu laboratorium
* Rozwój efektywnej współpracy z działami wspierającymi
* Harmonogramowanie, Prognozowanie działań, zamawianie usług
* Nadzór nad ciągłym funkcjonowaniem laboratorium
* Realizacja testów na czas

Profil kandydata

Oczekiwania:

* Min. 3- letnie doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem inżynierów
* Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych maszyn testowych lub linii produkcyjnych
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Umiejętność zbierania, przetwarzania i logicznego analizowania informacji
* Umiejętność budowania ścieżki rozwoju
* Dbałość o zgodność z procedurami
* Inicjatywa oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności współpracy i komunikacji
* Dynamizm w działaniu, silne ukierunkowanie na realizację zadań

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
* ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne finansowane przez pracodawcę;
* Fundusz Socjalny.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page