Kierownik Działu Technologii i Konstrukcji

Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.

Łódź, łódzkie

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi
Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych
dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata\ki na stanowisko:

Od: Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania

  • wdrażanie nowych produktów i technologii do produkcji
  • przygotowywanie kalkulacji kosztów nowych wyrobów
  • zarzadzanie projektami
  • udział w tworzeniu planów inwestycyjnych, kalkulacje zwrotu na inwestycjach
  • ścisła współpraca z działem produkcji, przy wdrażaniu nowych wyrobów
  • optymalizacja kosztów
  • nadzór nad przepływem dokumentacji technicznej do i od klientów
  • tworzenie nowych rozwiązań i koncepcji technologicznych
  • zarzadzanie zespołem technologów i konstruktorów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel) oraz programów do projektowania Cad
  • zdolności analityczne
  • znajomość języka angielskiego technicznego
  • samodzielność
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność
  • kreatywność
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.