Opis stanowiska pracy

AFM DEFUM S.A. - Lider w obszarze konstrukcji i produkcji obrabiarek do skrawania metalu. Posiadamy ponad 70-letnie doświadczenie we współpracy z Klientami z Polski oraz krajów Europy.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Technologicznego.

Zakres obowiązków:

•kierowanie i efektywne planowanie pracy działu,

•bezpośrednia współpraca z Szefem Produkcji w przypadku wdrożeń lub zmian w istniejących porcesach technologicznych,

•bezpośrednia współpraca z Szefem Konstrukcji w ramach uzgodnienień technologiczności nowych konstrukcji,

•bezpośrednia współpraca z Działem Sprzedaży w ramach uzgonień obróbki usługowej (ocena możliwości technologicznych, wyceny),

•nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów,

•tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją technologiczną,

•weryfikacja istniejących procesów technologicznych detali aktualnie produkowanych pod kątem optymalizacji kosztu produkcji i wykorzystania narzędzi,

•uczestnictwo w testach prototypów, we wdrożeniach zadań technologicznych,.

•wprowadzanie zmian w dokumentacji technologicznej prototypów i pozostałych obrabiarek.

Wymagania

•wykształcenie wyższe techniczne - min. inżynierskie (preferowani kandydaci po kierunkach mechanika i budowa maszyn),

•min. 6 lat doświadczenia w pracy na stanowisku technologa,

•min. 2 lata doświadczenia w zarządzania zespołem,

•znajomość rysunku technicznego na najwyższym poziomie,

•znajomość obróbki skrawaniem na obrabiarkach konwencjonalnych/CNC,

•znajmość języka angielskiego,

•znajmość oprogramowania CAD/CAM,

•szeroka wiedza inżynierska, kreatywność w zakresie tworzenia nowych rozwiązań technologicznych,

•doskonała organizacja czasu pracy, wielozadaniowość, terminowość w realizacji zadań.

•otwartość w relacjach interpersonalnych, komunikatywność, pozytywne nastawienie do otoczenia.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•stałe miesięczne wynagrodzenie + premie uznaniowe,
•niezbędne narzędzia pracy,
•szkolenie wdrożeniowe,
•możliwość pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii,
•ciekawe projekty,
•możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,
•po okresie próbnym umowa na 1 rok, po  roku umowa na czas nieokreślony.

Prezentacja firmy

Produkcja obrabiarek do metalu.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy