Kierownik Działu Technicznego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Żory

Zadania:

• ciągle doskonalenie bieżącej produkcji przy dotrzymaniu wymagań jakości, kosztów i terminów
• nadzorowanie prób, wdrażanie do produkcji i ulepszeń maszyn produkcyjnych
• analiza potencjalnego ryzyka procesów - FMEA
• tworzenie i nadzorowanie budżetu działu technicznego
• tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną projektów (plany narzędzi, plany pracy, instrukcje)
• współpraca przy tworzeniu i realizacji planów kontroli nowych uruchomień
• przeprowadzanie technicznych ocen wytwarzania nowych kontraktów
• tworzenie wzorców pierwotnych, przed serii i serii dla nowych i bieżących uruchomień
• skuteczne zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie i budowanie zaangażowania oraz kompetencji niezbędnych do realizacji powierzonych zadań

Nasze wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, automatyka lub pokrewne)
• bardzo dobra znajomość narzędzi skrawających i procesów obróbki
• bardzo dobra znajomość narzędzi procesowych (FMEA, 5 why?)
• bardzo dobra znajomość wymagań klientów w branży automotive
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
• minimum 10 letni staż w pracy w dziale technicznym w branży automotive
• minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
• bardzo dobra znajomość obróbki skrawaniem i narzędzi skrawających potwierdzona wieloletnim doświadczeniem w branży
• zaangażowanie, dobra organizacja pracy
• otwartość na zmiany, elastyczność
• umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę docelową
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)

Oferta dotyczy pracy stałej

Numer referencyjny: KDT/06/18/TCH/AR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.