Kierownik działu technicznego

COHM Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: COHM Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Opis stanowiska

  • nadzór nad stanem technicznym 3 obiektów hotelowych;
  • prowadzenie okresowych przeglądów majątku i wnioskowanie o dokonanie napraw, zmian itp.
  • ustalanie z kierownikiem obiektów terminów i kolejności prac remontowo – konserwatorskich w obiektach wykonywanych we własnym zakresie;
  • opracowywanie planów inwestycyjnych i remontowych obiektów hotelowych oraz dbałość o zabezpieczenie ich realizacji;
  • prowadzenie nadzoru nad przebiegiem wykonawstwa zleconego oraz czuwanie nad jakością wykonywanych robót i usług;
  • zarządzanie procesem zakupowym w spółce;
  • nadzorowanie podległych konserwatorów wraz z oceną ich fachowości.

Wymagania

  • uprawnienia elektryczne pierwszego stopnia;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość obsługi komputera MS Office ( Word, Excel, Outlook).

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazne środowisko pracy.