Opis stanowiska pracy

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i krajów CEE od 2009 roku. Zajmujemy się rekrutacjami na stanowiska kierownicze i specjalistyczne we wszystkich obszarach biznesu. Zatrudniamy wyłącznie konsultantów z doświadczeniem w firmach przemysłowych, handlowych i usługowych.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej działającej w branży energetycznej poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Technicznego

Miejsce pracy: Trójmiasto Nr Ref.: KDT/07/2017

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należą:

  • zapewnienie technicznego wsparcia procesu sprzedaży B2B
  • zarządzanie wiedzą organizacji w kwestii technologicznej
  • ścisła współpraca z zarządem firmy oraz sferą produkcyjną
  • zarządzanie kompetencjami podległego zespołu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na tożsamym lub porównywalnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość branży energetyki cieplnej/armatury grzewczej/kotłów gazowych
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane energetyczne)
  • umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem
  • nastawienie na rezultaty i współpracę
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca