Kierownik Działu Technicznego

Czeladzkie Wodociągi Sp. z o.o

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ogłoszenie o naborze

Prezes Zarządu Zakładu Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Czeladzi

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

Wymagania niezbędne:

a. obywatelstwo polskie,

b. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,

c. wykształcenie wyższe techniczne, o kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku (inżynieria sanitarna, budownictwo lub inne pokrewne),

d. doświadczenie zawodowe minimum 4 lata nabyte w sektorze usług wod – kan,

e. uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania i kierowania budową i robotami budowlanymi w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,

f. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

g. nieposzlakowana opinia,

h. znajomość regulacji prawnych z zakresu Ustawy Prawo Budowlane, ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz ustawy Prawo zamówień publicznych,

i. przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

j. bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel oraz programów kosztorysowych,

k. posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na określonym stanowisku.

Wymagania dodatkowe:

a. znajomość organizacji i zasad funkcjonowania sieci wod – kan, procedur administracyjnych,

b. umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

c. zdolność analitycznego myślenia,

d. umiejętność sprawnej organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność,

e. prawo jazdy kat. B.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a) opracowywanie rocznych i wieloletnich planów remontów kapitalnych sieci, obiektów i inwestycji własnych, opiniowanie dokumentacji i uzgadnianie jej, nadzór nad wykonawstwem robót,

b) opracowywanie programów w zakresie rozbudowy sieci i obiektów wodnokanalizacyjnych,

c) uzgadnianie zamierzeń inwestycyjnych i warunków technicznych osób prawnych i fizycznych w zakresie rozbudowy sieci wodno – kanalizacyjnej,

d) nadzorowanie zadań inwestycyjnych w zakresie rozbudowy, remontów sieci i urządzeń wodno- kanalizacyjnych,

e) udział oraz współpraca z jednostkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie uzgodnień rozbudowy, przebudowy sieci oraz obiektów wodno – kanalizacyjnych,

f) opiniowanie projektów podłączeń do komunalnej sieci wodno – kanalizacyjnej,

g) przechowywanie dokumentacji technicznej i powykonawczej oraz czuwanie nad jej aktualizacją,

h) uczestniczenie w komisyjnych odbiorach sieci komunalnej i obiektów wodno – kanalizacyjnych,

i) systematyczne wdrażanie w życie obowiązujących przepisów i zarządzeń,

j) bieżąca kontrola i aktualizacja pozwoleń wodno – prawnych dla eksploatowanych obiektów,

k) realizacja zamówień, rozumianych jako zakup dostaw, usług i robót budowlanych, zgodnie z i obowiązującymi przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi,

l) współdziałanie z działami w zakresie organizacji i realizacji zamówień publicznych,

m) przygotowanie zadań inwestycyjnych, harmonogramów rzeczowo-finansowych, analiz,

n) prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad prowadzonymi przez Spółkę robotami budowlanymi.

Warunki pracy na stanowisku:

a) praca w trybie jednozmianowym, przeciętnie 8 godzinnym,

b) praca w pomieszczeniach biurowych, wymagająca wyjść w teren,

c) praca biurowa na stanowisku wyposażonym w monitor ekranowy,

d) budynek piętrowy nie jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Budynek bez podjazdu i windy.

Pozostałe informacje:

Pracodawca zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami. Kandydaci, którzy spełnili wymagania formalne będą informowani telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Prezentacja firmy

Czeladzkie Wodociągi Sp. z o.o. z siedzibą w Czeladzi posiada for... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca