Kierownik działu sprzedaży

Fokus&Flower Special Sp. z o.o.

Smolno Małe, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

- wykształcenie minimum licencjat /preferowane marketing i zarządzanie
- doświadczenie : minimum 2 lata na podobnym stanowisku
- umiejętność przygotowania ofert handlowych
- znajomość technik sprzedaży
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( warunek konieczny)
- samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań
- dokładność, wysokie poczucie odpowiedzialności
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do wyjazdów służbowych

Obowiązki:

- bieżący kontakt z partnerem handlowym
- przygotowanie i prezentacja oferty handlowej
- zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży w przydzielonej sieci
- monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w ofercie handlowej

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie prowizje + premie za wynik
- ciekawą pracę , dużą samodzielność w działaniu
- możliwość realizacji własnych projektów
- niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Produkcja i sprzedaż roślin ozdobnych do sieci marketów Tesco, Au... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż