Kierownik Działu Sprzedaży

Agencja Headhunters

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Headhunters dla swojego Klienta, który jest jednym z liderów w branży projektowania i budowy maszyn oraz linii technologicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownika działu sprzedaży katalogowej

Opis stanowiska:

• Zarządzanie, delegowanie obowiązków oraz nadzorowanie pracy kilkuosobowego zespołu sprzedawców,
• Monitorowanie i wspieranie osiąganych celów oraz odpowiedzialność za ich realizację,
• Zapewnienie poprawności oraz terminowości wykonywanych przez zespół obowiązków,
• Sporządzanie określonych raportów i analiz z przeprowadzonych projektów,
• Podwyższenie efektywności pracy i dbanie o najwyższą wydajność oraz jakość procesów,
• Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

Wymagania

Wymagania:

• Preferowane wykształcenie techniczne,
• Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
• Szeroko rozwinięte zdolności analityczne,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office),
• Umiejętność planowania i organizacji pracy,
• Minimum dwu letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem działem sprzedaży.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę w przyjaznej i rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management