Kierownik działu sprzedaży nawozów sztucznych

Doradztwo Personalne SET

Płock 09-400, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy handlowo – usługowej oferującej różne typy maszyn, urządzeń, części zamiennych oraz usługi serwisu gwarancyjnego, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: PŁOCK

Opis stanowiska pracy:

Obsługa kluczowych klientów
Kierowanie zespołem i coaching pracowników
Wyznaczanie i rozliczanie z celów
Organizowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie w dużej, prężnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia powiązanego z wynikami
Samochód do celów służbowych

Wymagania

3-5 lat doświadczenia na stanowisku kierownika działu sprzedaży
Kierowanie zespołem min. 4 handlowców w firmie zajmującej się sprzedażą wyrobów przemysłowych odbiorcom kluczowym i indywidualnym (branża budowlana, techniczna, zaopatrzenie ludności i rolnictwa)
Umiejętność kierowania ludźmi i motywowania ich
Zdolność długoterminowego planowania sprzedaży oraz wyznaczania i rozliczania celów
Umiejętność wykonywania analiz rynkowych, zestawień i raportów dla Zarządu
Umiejętności negocjacyjne
Znajomość zagadnień logistycznych
Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo – sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management