Kierownik Działu Rezerwacji i Marketingu

Hotel Classic

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel*** w centrum Krakowa w strukturze 30 pokoi (niesieciowy) poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Działu Rezerwacji i Marketingu

Wymagania

Wymagania:
-Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym Działu Rezerwacji Hotelu,
-znajomość programów hotelowych,
-biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
-umiejętność zarządzania i organizacji pracy w sposób samodzielny,
-znajomość marketingu internetowego (system sprzedaży on-line, komunikatory internetowe).

Prezentacja firmy

Hotel *** w centrum Krakowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Top management