Kierownik działu Rekrutacji

Progresso Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się agencji pośrednictwa pracy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:

• Wyszukiwanie i obsługa klientów,
• Zarządzanie działem Rekrutacji,
• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz nadzór nad wszystkimi aktualnie prowadzonymi procesami,
• Tworzenie profili kandydatów,
• Przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych,
• Weryfikacja kandydatów pod względem zgodności z wymaganiami,
• Tworzenie opisów wybranych kandydatów,
• Tworzenie bazy kandydatów,
• Kontakt z klientami.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie,
• Mile widziana znajomość języka włoskiego,
• Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki psychologia, pedagogika, zarządzanie zasobami ludzkimi),
• Praktyczna znajomość prawa pracy,
• Znajomość nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych i HR,
• Komunikatywność i otwartość,
• Odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa w działaniu,
• Umiejętność samodzielnego zarządzania różnymi projektami rekrutacyjnymi,
• Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Znajomość MS Office oraz urządzeń biurowych,
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca