Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Tworzenie, aktualizowanie i utrzymywanie wszelkiej dokumentacji technicznej związanej z produktem;
  • Nadzorowanie, kontrolowanie zasad i norm produkcyjnych;
  • Zarządzaniem zespołem, dbanie o rozwój oraz poziom motywacji zespołu;
  • Optymalizowanie kosztów produkcyjnych, efektywne wykorzystanie potencjału i zasobów produkcyjnych;
  • Zarządzanie całym procesem produkcji: od otrzymania projektu do zakończenia procesu produkcji;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zmaksymalizowania efektów;
  • Bieżące wsparcie działów przy rozwiązywaniu problemów;
  • Identyfikowanie potencjalnych zagrożeń, usterek, wad produktu w ścisłej współpracy z działem jakości;
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz innych zaleceń i wytycznych firmy;
  • Uczestnictwo w targach branżowych, reprezentowanie firmy;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o preferowanym kierunku: Włókiennictwo, Inżynieria Materiałowa, Technologia drewna, Inżynieria Produkcji;
  • Minimum 3letnie doświadczenie w pracy, jako Technolog Produkcji;
  • Doświadczenie przy wdrażaniu nowych produktów technicznych;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem;
  • Doświadczenie przy produkcji mebli; znajomość maszyn szwalniczych będzie dużym atutem;
  • Znajomość procesów produkcyjnych: Lean Manufacturing, 6 Sigma;
  • Umysł analityczny, wiedza na temat wdrożenia usprawnień w technologii produkcji;
  • Wiedza oraz umiejętność motywowania zespołu, aby osiągnąć cele firmy;

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku o wysokiej kulturze pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13tej pensji;
  • Szeroki zakres narzędzi oraz materiałów do pracy;
  • Premię roczną;
  • Karta multisport;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do obiadów;

DES od 20 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.