Kierownik Działu Projektowego

HRK S.A.

Chorzów, śląskie

HRK S.A.

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera w dziedzinie projektowania i wykonawstwa sieci światłowodowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu ProjektowegoMiejsce pracy: Chorzów

Zadania:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Działu Projektowego poprzez optymalizację zarządzania projektami
  • Koordynowanie pracy zespołu 20-40 (docelowo) projektantów
  • Działania mające na celu podnoszenie takich parametrów, jak:
    • wydajność na projektanta/dział
    • terminowość przygotowania projektów
    • jakość projektów
    • utrzymanie zakładanego poziomu stanu osobowego samodzielnych projektantów
    • w dalszej perspektywie rozwój liczebności działu
  • Motywowanie i kontrola podległych pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o wskaźniki wydajności itp.
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami / prowadzeniu jednostki biznesowej, np. oddziału czy filii firmy
  • Umiejętności organizacyjne (planowanie pracy)
  • Zdolności interpersonalne oraz umiejętność motywowania zespołu
  • Dobre umiejętności analityczne, samodzielność w działaniu, wysoka orientacja na rezultat
  • Gotowość do wyjazdów służbowych / prawo jazdy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Możliwość pracy zdalnej / home office
  • Niezbędne wyposażenie, tj. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, opieka medyczna itp.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.