Kierownik działu projektowania oraz budowy przyrządów i narzędzi produkcyjnych

Kompozyty Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, Stanowice, dolnośląskie

Od: Kompozyty Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Stanowice

Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) są dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach. Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych. Kompozyty posiadają zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają ok. 520 pracowników.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w podległym dziale (ok 10 osób - inżynierów i montażystów)
  • Analiza potrzeb działu produkcji w zakresie narzędzi i przyrządów produkcyjnych
  • Projektowanie form poliestrowych, stalowych- do formowania laminatów poliestrowych przy wykorzystaniu technologii laminowania ręcznego, lekkiego wtrysku, termo-formowania, SMC, na bazie otrzymanej dokumentacji
  • Projektowanie pomocniczych przyrządów i narzędzi produkcyjnych przy użyciu druku 3D
  • nadzór nad budową/montażem pomocniczych przyrządów i narzędzi produkcyjnych
  • analiza procesów produkcyjnych w zakresie oprzyrządowania oraz wdrażanie opty-malizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze konstrukcji form i narzędzi produkcyjnych
  • Minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem produkcyjnym
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, zorientowanie na cel
  • Znajomość programów CAD
  • Znajomość technologii druku 3D dla potrzeb produkcji oprzyrządowania
  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Min. komunikatywny Język angielski

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju w strukturach Grupy IM
  • Możliwości rozwoju w obszarze stosowanych i nowych technologii oraz zdobycie cen-nego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się grupie spółek produkcyjnych
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach kluczowych producentów taboru kole-jowego i autobusowego (BOMBARDIER, ALSTOM, VOLVO, SCANIA)
  • Udział we wdrażaniu nowych technologii, w tym druku 3D
  • Pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole
  • Dodatkowe benefity m.in. możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego AXA, dofinansowanie karty MultiSport itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.