Kierownik działu projektowania instalacji elektrycznych

ThermoDesign Sp. z o.o.

Skawina, k., Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem projektantów/asystentów;
  • Reprezentowanie firmy u klientów;
  • Pozyskiwanie zleceń;
  • Rozbudowa działu projektowania instalacji elektrycznych;
  • Opracowywanie koncepcji instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Wykonywanie projektów budowlanych, montażowych, wykonawczych i powykonawczych instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych z Inwestorem;
  • Wykonywanie nadzoru autorskiego na budowach;
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert i utrzymywaniu kontaktów z klientami.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i niskoprądowych
  • Bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD i pokrewnych;
  • Bardzo dobra znajomość instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Uprawnienia do projektowania instalacji elektrycznych i niskoprądowych bez ograniczeń;
  • Znajomość języka angielskiego (szczególnie technicznego);
  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
  • Odpowiedzialność i sumienność;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

  • Znajomość programu Revit MEP;
  • Znajomość programu AutoCAD MEP;
  • Znajomość programu Trimble Plancal NOVA;
  • Znajomość nakładek do AutoCAD-a;
  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy wymagających projektach;
  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie zdrowotne, pakiet MultiSport).

Sposób aplikowania:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Jako przedsiębiorstwo działające od wielu lat w różnorakich obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca