Kierownik Działu Programowania

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby na stanowisku Kierownika Działu Programowania będzie należało nadzorowanie prac R&D w zakresie technologii wytwarzania oprogramowania. Zadania powierzone pracownikowi na tym stanowisku będą dotyczyły:

  • zarządzania pracami działu zgodnie z metodologią SCRUM
  • motywowania zespołu oraz budowania ścieżek rozwojowych dla pracowników działu
  • budowanie i implementacja nowych rozwiązań w zakresie wytwarzanego oprogramowania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, informatyczne)
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość technologii takich jak: C#,.NET, Angular2, Reactive Extension, IoC
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze IT

OFERUJEMY:

  • Pracę na podstawie: umowy o pracę lub współpracy B2B (formuła preferowana)
  • Opiekę zdrowotną
  • Możliwość realizacji projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie
  • Profesjonalne szkolenia branżowe
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Atrakcyjną przestrzeń pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.