Kierownik Działu Produkcji Treści (Content)

New Amsterdam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Koordynacja procesu produkcji treści multimedialnych na potrzeby projektów ekspozycyjnych od etapu projektowania, doboru rozwiązań, wyboru podwykonawców, wsparcia merytorycznego do udziału w odbiorach,
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadań podległego zespołu składającego się z projektantów treści, grafików, redaktorów, informatyków,
  • Koordynację kwerend i ekspertyz, pozyskiwania muzealiów i ikonografii, podpisywanie umów użyczenia i licencyjnych,
  • Kontrola realizowanych prac ze szczególnym uwzględnieniem wymogów zawartych w umowie i ustaleń z klientem,
  • Definiowanie elementów do wykonania na podstawie dokumentacji, delegowanie zadań na podległy zespół lub podwykonawców,
  • Opracowanie harmonogramu pracy,
  • Kontakt z klientem.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość procesu produkcji treści dla mediów elektronicznych (np. prezentacje multimedialne, aplikacje mobilne, filmy) oraz tradycyjnych (np. druk)
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją w agencji reklamowej lub multimedialnych aplikacji edukacyjnych lub gier komputerowych lub filmów/animacji,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania kilkuosobowym zespołem, umiejętność delegowania zadania,
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Samodyscyplina i silna motywacja,
  • Gotowość do częstych podróży.

Prezentacja firmy

New Amsterdam działa od 2009 r. Projektujemy i realizujemy ekspozycje mu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Reklama / Komunikacja