Kierownik działu produkcji (m/k)

Trenkwalder

Radom, Poland, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom, Poland
Obowiązki:
  • monitorowanie i raportowanie potrzeb zakupowych w ramach poszczególnych kategorii,
  • zarządzanie podległym zespołem: określenie i rozwijanie najlepszych kompetencji, motywowanie i wspieranie, udzielanie informacji zwrotnych i rozliczanie menedżerów za wydajność ich zespołów,
  • odpowiedzialność za przygotowywanie i wykonanie budżetu działu: realizację celów pozostając w granicach budżetu, optymalizację kosztów.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne, zarządzanie produkcją lub pokrewne),
  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu produkcją w branży FMCG,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych przy wykorzystaniu narzędzi jakościowych i lean (5s, kaizen, problem solving),
  • rozwinięte umiejętności przywódcze i komunikacyjne oraz analityczne i organizacyjne.

Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy w organizacji w fazie intensywnego wzrostu i innowacji,
  • rzeczywisty wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy