Opis stanowiska pracy

- Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac wynikających ze stosunku pracy i umów cywilnych

- Obsługa programu Płatnik

- Komunikacja urzędami: ZUS, PIP, UP

- Obsługa deklaracji i sprawozdań podatkowych PIT oraz PFRON i GUS

- Zarządzanie pracą podległego zespołu

- Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu

- Koordynacja procesów kadrowych (m.in. zatrudniania pracowników, rozliczenia umów cywilnoprawnych, urlopów, rozliczania czasu pracy, wystawiania świadectw pracy, itp.)

- Współudział w kształtowaniu i realizacji polityki kadrowo-płacowej zgodnej

ze strategią i celami firmy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - kierunkowe

- Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac

(mile widziane w branży produkcyjnej)

- Znajomość przepisów dotyczących podatku od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych i prawa pracy

- Kompetencje organizacyjne i zarządcze

- Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),

- Dokładność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie oraz komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Ponadto mile widziane będą:

- znajomość kadrowo-płacowych systemów informatycznych np. TETA

Ze swej strony oferujemy:

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę

- Stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami, będącej liderem w swojej branży

- Możliwość wsparcia rozwoju osobistego poprzez udział w finansowaniu szkoleń

i studiów

Prezentacja firmy

DFME DAMEL S.A. działa na rynku górniczym od blisko 80 lat i jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse