kierownik działu personalnego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Starachowice, świętokrzyskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 23645
Praca stała
Lokalizacja: Starachowice

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie kilkuosobowego zespołu
  • nadzór nad administracją kadrową i czasem pracy - przygotowywanie danych dla działu płac
  • koordynacja i nadzór nad procesami rekrutacji, ocen, sukcesji, ustalania celów i innymi z zakresu miękkiego HR
  • współpraca ze związkami zawodowymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z miękkim i twardym HR oraz w kierowaniu zespołem (preferowane w firmie produkcyjnej)
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • otwartość, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, elastyczność

Oferta:
  • miejsce pracy: Starachowice
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po stronie naszego Klienta
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w firmie o silnej pozycji na rynku
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)