Kierownik Działu Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych

Nasz Zarządca Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nadzór nad pracą zespołu obsługi eksploatacyjnej i technicznej w zakresie obsługi wspólnot mieszkaniowych zgodnie z ustawą o własności lokali.
Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej wspólnot mieszkaniowych.
Przygotowanie i udział w zebraniach ze wspólnotami mieszkaniowymi ( w tym rocznych zebraniach sprawozdawczych ) , sporządzanie dokumentów na zebrania oraz planów gospodarczych, uchwał, deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi i innych dokumentów i zestawień.
Dekretowanie pism i bieżąca kontrola nad sposobem załatwiania spraw przez pracowników zespołu obsługi technicznej i eksploatacyjnej.
Współpraca i korespondencja z właścicielami lokali, urzędami, instytucjami oraz Gminą Wrocław. Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi firmy.

Wymagania

Doświadczenie w zakresie zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi – min. 3 lata.
Umiejętność organizacji i kontroli pracy podległych pracowników.
Dobra znajomość MS OFFICE , EXCELL .
Mile widziane: praca na podobnym stanowisku , znajomość programu PROBIT ( możliwość nauki na miejscu).

Prezentacja firmy

Zarządzanie nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych na terenie W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 200PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
fundusz socjalny, wiodąca rola w działalności firmy, stabilność zatrudnienia, dobra lokalizacja miejsca pracy
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca