Kierownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Mszczonów, Warszawa, Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad kompleksową i efektywną obsługą klienta oraz zapewnienie wysokiej produktywności i jakości procesów Działu
  • Kierowanie pracą podległego personelu
  • Zapewnienie rozwoju podległych pracowników
  • Zapewnienie satysfakcji klienta w ramach obsługiwanego kontraktu
  • Nadzór nad właściwą realizacją procedur obsługi klienta
  • Proaktywne rozwijanie współpracy z klientem
  • Przygotowywanie raportów
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji z innymi Działami

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz podejmowania decyzji
  • Mile widziana znajomość procedur i zasad funkcjonowania magazynu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Znajomość prawa pracy, przepisów BHP oraz PPOŻ

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Atrakcyjny schemat wynagradzania
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w międzynarodowym otoczeniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.