Kierownik Działu Obsługi Klienta

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

90-350 ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za obsługę klienta, wpływanie na satysfakcję klienta
  • Organizowanie i koordynacja pracy podległego zespołu pracowników
  • Zapewnienie realizacji celów jakościowych i budżetowych
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji związanej z obsługą klientów i raportowanie poziomu jakości usług
  • Nadzorowanie realizowania zawartych umów i kontraktów
  • Nadzór nad relacjami z klientem, w tym monitorowanie terminowości windykacji należności
  • Sporządzanie statystyk i raportów
  • Właściwe delegowanie zadań
  • Nadzór nad poziomem obsługi klienta zgodnym z oczekiwaniami klienta końcowego
  • Nadzór nad prawidłowym przepływem informacji

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie
  • Świadczenia z ZFŚŚ
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracownikow
  • Dobra znajomość języka angielskeigo
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook, Teams itd);
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista i dojrzałość biznesowa
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności budowania i motywowania zespołu
  • Konsekwencja w realizacji zadań
  • Odpowiedzialność za podjęte działania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.