Agencja Zatrudnienia KS Service

Kierownik Działu (na produkcji)

Miejsce pracy: Warszawa, Pruszków, Piaseczno

Oferta zatrudnienia obejmuje:

  • wynagrodzenie w wysokości nawet 10 tys. zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od 1. lipca
  • bogaty pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. pakiet medyczny, fundusz socjalny, kwartalny system premiowy)
  • udział w spotkaniach integracyjnych oraz szkoleniach
  • możliwość realizacji ambitnych, międzynarodowych projektów

Od aplikujących oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenia w pracy przy konstrukcji tłoczników - wymóg konieczny
  • znajomości rysunku technicznego oraz oprogramowania Solid Edge
  • umiejętności tworzenia kosztorysów
  • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Główny zakres zadań na stanowisku:

  • sprawowanie pieczy nad realizacją projektów
  • organizowanie i koordynowanie pracy zespołu Działu Tłoczni
  • przygotowywanie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej i kosztorysów
  • wdrażanie oprzyrządowania do produkcji
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.